ZWoNo

Szkło hartowane

Zabudowa z szkła hartowanego w łazience

Zabudowy z szkła hartowanego (kabiny prysznicowe, balustrady, ścianki przesuwne oraz stałe)

Jest coraz częściej stosowanym materiałem w architekturze wnętrz. Można z niego wykonać wiele elementów dekoracyjnych oraz użytkowych. Wykonujemy je z szkła float (zwykłe szkło posiadające delikatnie zieloną barwę) jak również z szkła OPTIWHITE które nie posiada charakterystycznej dla szkła float zielonej poświaty

Jako okucia do szkła hartowanego stosujemy profile, zawiasy oraz systemy najwyższej jakości wiodących producentów co gwarantuje, że mimo trudu eksploatacji zachowają swój wygląd jak również i funkcjonalność.

 

Czytaj więcej: Szkło hartowane

Szkło z grafiką

Zabudowa z szkła z grafiką w łazience

Zabudowy z szkła z grafiką (w kuchni, toaletach, pokojach)

W momencie gdy fototapeta przywodzi Ci na myśl PRL z pomocą przychodzi szkło z grafiką. Stworzenie takiego elementu w architekturze wnętrz polega na nadrukowaniu na szkle wybranej przez klienta grafiki a następnie zabezpieczeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Bardzo ważnym aspektem jest wybór pliku graficznego, który musi być w jak największej rozdzielczości. Zapobiega to uwidocznieniu na tak powiększonym obrazie pikseli które mogły by zepsuć cały efekt.

Zabudowy takie można wykonać w kuchni między szafkami, na drzwiach szaf typu komandor, przyklejone bezpośrednio do ściany

Szkło to można wykonać w kilku wersjach - z szkłem standardowym typu float, szkłem OPTIWHITE oraz w wersji bezpiecznej z naklejoną od strony wewnętrznej folią

Czytaj więcej: Szkło z grafiką

Szkło lakierowane Lacobel i Colorimo

Zabudowa z szkła lakierowanego w kuchni

Zabudowy z szkła Lacobel i Colorimo (w kuchni, toaletach, pokojach)

Szkło lakierowane nazwane przez przez dwóch wiodących producentów LACOBEL oraz COLORIMO szturmem weszło do dzisiejszych kuchni zastępując tak popularne do niedawna płytki. Jest ono prostsze do utrzymania czystości (nie posiada fug oraz jest gładkie) jak również nie wymaga dużych przygotować do jego montażu.

Lacobel oraz Colorimo montowany jest po zmontowaniu kuchni. Nasz pracownik wykonuje wtedy pomiary a następnie w terminie do tygodnia następuje montaż. Po wyschnięciu kleju szkło jest gotowe.

 

 

Czytaj więcej: Szkło Lacobel i Colorimo

Lustra

Lustro podświetlane w łazience

Lustra gotowe i na zamówienie

 Nasza firma zajmuję się produkcją luster gotowych i na zamówienie już od 25 lat. Nasze wykonane są z najwyższej jakości materiałów charakteryzujących się dużą wytrzymałością na warunki panujące np. w łazienkach.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju lustra na zamówienie wraz z usługą pomiaru oraz montażu u klienta. Nie straszne nam są żadne nietypowe zamówienia.

NOWOŚĆ:

Posiadamy w ofercie lustra wykonane z szkła OPTIWHITE, dzięki którym brak jest charakterystycznej dla szkła FLOAT zielonej poświaty.

 

 

Czytaj więcej: Lustra